O nas

Trochę prehistorii czyli kiedy to się zaczęło?

Nazywam się Ania. Od 2015 roku tworzę Drapacze - tekturowe meble dla waszych kotów.

Drapacze są jedną z najstarszych marek na polskim rynku produkującą tekturowe drapaki dla kotów. Wszystkie projekty, które znajdziecie w sklepie są mojego autorstwa, każda sztuka wychodzi spod moich rąk (i czasami mojego taty;)).

W odróżnieniu od większości firm drapaki robię ręcznie w swojej pracowni, nie produkują ich w tysiącach sztuk małe chińskie, tureckie czy inne azjatyckie rączki za miskę ryżu. W każdy drapak wkładam swoje serducho, wiedzę i doświadczenie, by wasze koty otrzymały wyjątkowy i niepowtarzalny prezent.

 

Jakość, jakość, bezpieczeństwo...

Stawiam przede wszystkim na jakość. Do produkcji drapaków używam wysokiej jakości tektury o odpowiedniej gramaturze gwarantującej, że drapak będzie cieszył twojego kota dużo dłużej, niż inne drapaki wykonane z kartonu.

Kleje, którymi klejone są drapaki są bezpieczne dla zwierząt. Jest to ważne szczególnie dla tych kotów, które lubią obgryzać tekturę.

Nie używam farb, naklejek, folii do ich wykończenia. Dzięki temu mam pewność, że wasz kot obgryzając drapak nie zje niczego szkodliwego.

Tworząc każdy model ważną rolę odgrywa dla mnie bezpieczeństwo zwierząt. Wiadomo, koty mają naprawdę dziwne pomysły, dlatego staram się być zawsze krok przed nimi i przewidywać, „co może pójść nie tak” czy „co on jeszcze wymyśli”. Każdy model, zanim trafi do sklepu, przechodzi również testy na większej ilości kotów w domach tymczasowych, fundacjach czy hodowlach.

 

Eko...logicznie

Stawiam na ekologię. Materiały użyte do produkcji drapaczy są naturalne, podlegają recyklingowi. Tektura, drewno, woski, sznurki...

 

Dla każdego coś dobrego

W bazie modeli znajdziesz drapaki będące pomocą dla wielu problemów behawioralnych.

Masz kota, który lubi tekturę ale bezpieczniej czuje się siedząc wysoko? Wybierz półkę lub wysoki słup.

Masz kilka kotów, które odpychają się jak magnesy o tym samym ładunku? Wybierz drapak kilkupoziomowy, na którym każdy znajdzie miejsce dla siebie.

Twój kot nudzi się lub stresuje kiedy jest sam w domu i niszczy lub roznosi go energia? Daj mu drapak z serii Eko, oprócz drapania, spania i zabawy będzie mógł go dodatkowo obgryzać.

Masz w domu gromadę aktywnych kotów? Dla nich polecam wieże i tunele, które doskonale pełnią rolę placu zabaw.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl